Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Keď je reprák stredobodom každej párty – vyskúšali sme JBL PartyBox 710

TechBox

12.01.2022

Bezdrôtové reproduktory JBL sa v posledných rokoch stali synonymom pre ozvučenie každej párty, či už ide o letnú grilovačku, rodinnú oslavu alebo zimný večierok. Kvalitný zvuk a v prípade niektorých modelov aj pútavú svetelnú šou novinka JBL PartyBox 710 posúva na úplne nový level, aj s podporou karaoke.

Kdekoľvek s reproduktorom JBL PartyBox 710 prídete, tam so sebou automaticky prinesiete aj hotový tanečný parket. Fakt, nepreháňame. Táto novinka v sebe totiž zahŕňa ohromnú audio zostavu, dynamickú svetelnú šou, ale aj vstupy pre mikrofón a gitaru či mobilnú appku pre DJ-a.

JBL PartyBox 710 na seba začne pútať pozornosť ešte skôr, ako ho vôbec zapnete. Niet sa čomu čudovať, na výšku má takmer 1 meter, dookola dizajnové prvky značky v ikonickej oranžovej farbe a vzadu zas praktické kolieska, vďaka ktorým ho môžete bez námahy premiestniť kamkoľvek potrebujete.

Prehliadnuť sa ale nedajú ani ovládacie prvky na vrchu, ktoré vám dajú hneď najavo, že toto nie je len tak obyčajný bezdrôtový reproduktor. Okrem vášho smartfónu, tabletu či počítača prostredníctvom Bluetooth k nemu totiž môžete súbežne pripojiť aj mikrofón a gitaru a obľúbené hity okoreniť vašim talentom.

Pomocou ovládacieho panelu navrchu môžete upraviť zvukový prejav vášho karaoke, ale aj upraviť dynamické osvetlenie, ktoré dominuje prednej strane. JBL PartyBox 710 doslova hýri farbami, ktoré svojim pohybom reagujú na prehrávanú hudbu, resp. váš spev a hru na gitare.

S audio-výkonom 800 W, ktorý pozostáva z dvoch 2,75“ tweetrov a 8“ wooferov spárovaných s bassreflex portom nemá JBL PartyBox 710 žiaden problém ozvučiť prakticky akýkoľvek priestor. Pripravený je navyše aj na tie najväčšie párty. Pomocou kábla alebo bezdrôtovo ho totiž môžete prepojiť s druhým identickým reproduktorom. To už je zostava, s ktorou bez problémov ozvučíte aj menší „home-made“ festival.

V redakcii sme si vyskúšali JBL PartyBox 710 v našom hlavnom kreatívnom priestore, no najlepšie sa jeho schopnosti prejavili v exteriéri, kde mala jeho zostava reproduktorov konečne priestor „dýchať“. Mimochodom, na exteriérové použitie je pripravený aj vďaka certifikácii IPX4, ktorá zaručuje jeho odolnosť voči striekajúcej vode. To sa priam pýta umiestniť ho hneď vedľa bazéna, že?

Keďže sme technologická redakcia, všetko čo má svoju appku, máme nutkanie okamžite párovať a skúšať a JBL PartyBox 710 nás v tomto smere nesklamal. Aplikácia PARTYBOX vám poslúži na úpravu osvetlenia a zvuku či dokonca prehrávanie efektov od potlesku až po „bučanie“ davu, vďaka čomu môžete cez váš smartfón na diaľku režírovať zábavu na vašej domácej karaoke párty.

Počuť, ale aj vidieť JBL PartyBox 710 naživo, je naozaj zážitok, ktorý ocenia aj vaši hostia. Ak si chcete jeho zvukovú a vizuálnu šou užívať aj vy, zakúpiť si ho už môžete aj na našom trhu. Dostupný je za cenu od 799,00 €.

Súvisiace produkty

Pošlite článok známemu