Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Sharlota spojila svoje meno s JBL

Peter Samuelis

01.03.2021

Sharlota alebo Shar, ako ju blízkí a fanúšikovia prezývajú je česká speváčka, moderátorka a rapperka. Taktiež je členkou vydavateľstva Blakkwood Records. Jej bohatá fanúšikovská základňa k nej pritiahla v roku 2019 aj značku JBL. Prvé stretnutie s JBL však prišlo niekoľko mesiacov predtým.
Kariéra
Sharlota má za sebou 3 sólové hudobné projekty. V roku 2015 vydala EP s názvom Vdova. Prvý sólový album nasledoval hneď rok potom. Album Blakkout už vznikol pod taktovkou Blakkwood Records. A v roku 2020 to bol album s názvom Sextape. V roku 2019 ešte stihla ukázať svoje moderátorské kvality v speváckej súťaži The Voice Česko Slovensko, ktorá bola vysielaná na TV Nova a TV Markíza.

Sharlota JBL

Prvé kontakty s JBL
Už v roku 2017 prebiehala spolupráca medzi JBL a Blackwood Records, a tá neminula ani Sharlotu. O 2 roky neskôr na festivale DATART LIFE v Brne vznikla prvá menšia spolupráca medzi Sharlotou a JBL, kedy na JBL výstavnom stánku odohrala menší koncert. Nechýbala ani autogramiáda, a to všetko za ozvučenia JBL technikou.

Sharlota JBL

JBL a Sharlota
Od konca roku 2019 začala Sharlota intenzívne spolupracovať so značkou JBL. V marci prebehol špeciálný event Meet & Greet so Sharlotou. 10 VIP vstupov na tento event bolo možné vyhrať na Sharlotinom Instagrame. Bol to unikátny zážitok pre fanynky, ktoré okrem vstupu vyhrali aj JBL True Wireless slúchadlá. JBL produkty sa stali súčasťou Sharlotinho života. Pri sťahovaní do nového príbytku sa tam udomácnil soundbar JBL Bar 9.1 s Dolby Atmos. V povinnej výbave na počúvanie hudby nebchýbali ani slúchadlá na uši, ale hlavne True Wireless slúchadlá, ktoré sú v súčasnosti veľkým trendom.

Pošlite článok známemu