Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

The Rock predstavil vlastné slúchadlá so skvelými vlastnosťami. Dokonca aj s relatívne nízkou cenou

Startitup.sk

25.07.2018

Dwayne „The Rock“ Johnson, majiteľ titulu amerického najžiarivejšieho úsmevu a najvyťaženejšieho denného programu, na seba opäť púta pozornosť, keď do sveta elektroniky a gadgetov vstupuje so svojimi bezdrôtovými slúchadlami určenými na cvičenie s názvom UA Sport Wireless – Project Rock, ktorých cenovka začína na 249 $ (215 €).
Vyrobené sú spoločnosťou JBL v spolupráci s Under Armour, zdobí ich Dwaynové logo „Brahma Bull“ a na trh ich uviedli spolu s playlistom na Spotify s názvom Iron Paradise Airwaves, ktorý zostavil samotný Dwayne. Oh, a aby som nezabudla, zároveň s predstavením slúchadiel spúšťa Rock predaj vlastnej značky, resp. kolekcie oblečenia a vybavenia na cvičenie Chase Greatness v spolupráci s Under Armour a aj novú tréningovú obuv, pri ktorej sám pomáhal s navrhovaním.

JBL Under Armour

Vráťme sa ale späť k slúchadlám. Z technického hľadiska sú v podstate novou edíciou slúchadiel Under Armour Sport Wireless s kombináciou niekoľkých už známych materiálov. Dostaneš materiál známy z kolekcie SuperVent, ktorým sú po obvode obložené časti dotýkajúce sa uší pre zvýšenú priedušnosť. Tento materiál sa kombinuje so špecifickým materiálom od Under Armour na vnútorných častiach slúchadiel a „čelenky“ pre čo najjemnejší pocit a zvýšenú stabilitu a pevnosť.

Sľub, že slúchadla budú držať pevne a nepohnú sa nech je cvičenie akokoľvek intenzívne, môže pôsobiť naozaj odvážne a vzbudzovať istú skepsu. No ak sa budeme držať samotných faktov, musím uznať, že odnímateľné vložky s možnosťou ich vyprania je naozaj skvelou vychytávkou, predovšetkým preto, že sa jedná o slúchadla určené na cvičenie, kde je intenzita potenia mnohonásobne vyššia. Súčasťou balenia je aj vetrané tvrdé púzdro, vďaka čomu sú slúchadla dostatočné vetrané. No a v neposlednom rade, slúchadlá sú sklápateľné.

JBL Under Armour

Technologický prínos spoločnosti JBL je zvýraznený funkciou super rýchleho nabíjania, keď už za 5 minút nabíjania získaš hodinu bezdrôtového hrania a taktiež funkciou TalkThru, ktorá tlmí hudbu a tak ti umožní hovoriť s ľuďmi v okolí. Batéria s kapacitou 610mAh ti ponúkne 16 hodinovú výdrž a k plnému nabitiu ti postačia len 2 hodiny.

Zabudovaný mikrofón je možné použiť aj na aktiváciu a príkazy pre Siri alebo Google Now. Zatiaľ sa zdá, že jedinými nevýhodami sú absencia portu USBC, nakoľko využíva klasické Micro USB a druhou nevýhodou je, že síce podporuje Bluetooth 4.1, no neponúkne vyššiu kvalitu ako je štandardné AptX. O slúchadlá je naozaj obrovský záujem, a to až tak, že sú momentálne úplne vypredané.

JBL Under Armour

Pošlite článok známemu