Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Unboxing JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro

Michal Čabai

17.05.2022

Šport a poriadna hudba je ideálna kombinácia. Ako si môžete dopriať počúvanie vašej obľúbenej hudby pri športe ktorý vykonávate? V dnešnom Unboxingu značky JBL si ukážeme slúchadlá pre aktívnych ľudí, ktorí milujú kvalitnú hudbu. Porovnáme si dva modely a to: JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro.

Pri športových slúchadlách je najdôležitejšie, aby nepadali z uší a aby nás pri športovaní neobmedzovali. Pri slúchadlách JBL Endurance Race je používaná technológia Twist log ktorá pracuje s anatómiou ucha tak, aby držali čo najpevnejšie. V prípade JBL Reflect Flow Pro je vhodné stiahnuť si aplikáciu JBL Headphones „Check my best fit“ ktorá vám uľahčí a pomôže so správnym nasadením slúchadiel a takisto si tam môžete nastaviť zvuk podľa vašej chuti pomocou ekvalizéra.

Oba modely ponúkajú výrazný basový zvuk. JBL Endurance Race obsahuje dvojicu mikrofónov pre kvalitný a čistý zvuk a model JBL Reflect Flow Pro má až trojicu mikrofónov, pričom tretí slúži na potlačenie šumu z okolia. Pri oboch modeloch nám mikrofóny poslúžia na ovládanie hlasových asistentov. Obe slúchadlá sú vodotesné a odolné voči prachu.

Chcete sa dozvedieť viac? Kliknite na nasledujúci odkaz a dozviete sa ako sa jednotlivé slúchadlá ovládajú, aké ďalšie funkcie či vychytávky ponúkajú či aký je obsah balenia.

Súvisiace produkty

Pošlite článok známemu