Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

UNBOXING JBL Quantum 800 + Quantum 350 - porovnanie produktov

Michal Čabai

19.04.2022

Hráči počítačových či iných hier alebo inak povedané gameri, potrebujú okrem svojej šikovnosti aj vhodné príslušenstvo, aby boli najlepší a dokázali vyhrávať. Slúchadlá patria medzi základnú výbavu všetkých gamerov. V dnešnom Unboxingu si porovnáme slúchadlá JBL Quantum 800 a Quantum 350.

Začnime tým, čo majú tieto slúchadlá spoločné. Obe slúchadlá využívajú rádiovú komunikáciu v pásme 2,4 GigaHerzov. Obe majú nízku hmotnosť, takže vám ani po niekoľkých hodinách hrania nebudú prekážať. Tieto slúchadlá sú kompatibilné nielen s počítačom, ale dajú sa pripojiť aj k herným konzolám, mobilu či Macu. Jedným zo základných potrieb gamerov je aj vzájomná komunikácia, čo tieto slúchadlá umožňujú vďaka mikrofónu.

Čo sa týka rozdielov, verzia Quantum 800 má ako prémiovejšia verzia viac vymožeností. Quantum 800 ponúka viac možností vypínania slúchadiel, taktiež majú väčšie dynamické meniče, výdrž batérie, RGB svetelné efekty a dokonca ponúkajú aj aktívne potlačenie vonkajšieho zvuku.

Ak vás tieto produkty zaujali, neváhajte kliknúť na nasledujúce video. Dozviete sa v ňom čo nájdete v balení, podrobnosti o rozdieloch a spoločných vlastnostiach slúchadiel a mnoho ďalšieho.

Súvisiace produkty