Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Testovali sme pre vás: JBL JR POP

06.06.2020

Nová séria praktických a reálnych recenzií. V tomto seriáli dávame vybrané produkty, neprofesionálnym recenzentom, z radov bežných užívateľov, predajných špecialistov a spotrebiteľov. Zapožičiavame vždy konkrétny produkt a umožníme napísať, čo si o ňom myslia, svoje postrehy a skúsenosti. Články prinášame v nezmenenej podobe, tak ako nám ich poslali. Máte záujem vyskúšať svoje znalosti a schopnosti? Napíšte nám
Z názvu sa dá vyčítať, že tento reproduktor je určený pre deti. V balení sa nachádza usb kábel a manuál v rôznych jazykoch. Slovenský manuál je nalepený na krabičke. Po bokoch reproduktora sa nachádzajú tlačidlá na hlasitosť, zapnutie a vypnutie, bluetooth a tlačidlo na zapnutie svetelných efektov. Reproduktor má pútko na zavesenie.

Spárovanie s telefónom prebehne rýchlo pomocou tlačidla bluetooth, ktoré  treba podržať a telefón ihneď nájde reproduktor. Nemá problém s Androidom a ani s IOS. Zvuk zo samotného reproduktora je veľmi dobrý na to, že stojí len 24,90. Osobne si myslím, že tento reproduktor v danej cenovej kategórii určite nemá konkurenciu, či už po zvukovej stránke, alebo čo sa týka odolnosti.

Nabíja sa pomocou usb kábla a keď je pripojený k sieti tak svieti na zeleno. Keď skončí nabíjanie prestane svietiť. Ocenil som rôzne svetelné efekty pri počúvaní hudby, ktoré zaujmú hlavne mladšiu generáciu.

JBL JR POP Teal

+ kvalita zvuku
+ rôzne svetelné efekty
+ IPX 7 odolnosť voči vode
+ na jedno nabitie 5 hodín prehrávania
- nič som nepostrehol

Pošlite článok známemu