Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Vyhrajte reproduktor JBL Boombox s extrémnym výkonom

TechBox

31.01.2018

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj prenosný reproduktor JBL Boombox s extrémnym výkonom.
Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich je aj Bluetooth reproduktor JBL Boombox, ktorý nás v redakcii mimoriadne zaujal. Kvalitná reprodukcia hudby, ktorú si užijete vďaka batérii s veľmi dlhou výdržou a navyše odolnosť voči vode sú silné tromfy tohto reproduktora.


Dva tweetre veľkosti 20 mm sa starajú o krásne výšky, ktoré sú bez skreslenia aj na najvyššej hlasitosti. Taktiež stredné tóny sú dostatočne výrazné. Mohutný basový prejav zabezpečuje dvojica 4-palcových wooferov. Celkový výkon je 2 x 20 W pri napájaní z batérie alebo 2 x 30 W pri napájaní z elektrickej siete.

JBL Boombox zaujme aj odolnosťou voči vode podľa IPX7, čo predstavuje ponorenie do hĺbky 1 m maximálne na 30 min. Boombox sa však sám od seba neponorí, ale zostane plávať na vode. Ak sa vám JBL Boombox v hodnote 499 eur páči, hlasujte v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás, ako nového majiteľa tohto reproduktora.

Pošlite článok známemu