Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

JBL Quantum TWS

Skutočne bezdrôtové herné slúchadlá do uší s potlačením hluku

Popisarrow-icon

Výrobca

JBL

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

QUANTUMTWSBLK

EAN kód

6925281958281

149,00 €

MenejMenej
ViacViac
Skladom

149,00 €

MenejMenej
ViacViac
Skladom

Popis produktu

Špecifikácia

Články a recenzie

Súvisiace produkty

Zvuk predstavuje prežitie.

Hrajte kdekoľvek a počúvajte všetko prostredníctvom slúchadiel JBL Quantum TWS. Funkcia skutočne adaptívneho potlačenia hluku obmedzuje rušenie, keď sa ponoríte do presného priestorového zvuku. Alebo, ak potrebujete skočiť späť do skutočného sveta, funkcia JBL Dual Source vám umožní rýchlo a jednoducho prepnúť z herného zvuku na prichádzajúce hovory, zatiaľ čo funkcia Ambient Aware vás upozorní na vaše okolie. Vďaka kompatibilite so všetkými Bluetooth zdrojmi je prechod medzi zariadeniami bezproblémový, nech už vaše dobrodružstvá vedú kamkoľvek. Jednoduché rýchle spárovanie so smartfónmi s rozhraním Bluetooth a vytvorenie 2,4 GHz pripojenia s nízkou latenciou ku kompatibilným zariadeniam pomocou priloženého USB-C hardvérového kľúča v nabíjacom puzdre, ktorý dodá k 8 hodinám v slúchadlách výdrž 16 hodín.

Funkcie

  • Zvuk JBL QuantumSURROUND
  • Bezdrôtové pripojenie s nízkou latenciou
  • Funkcia Fast Pair a JBL Dual Source
  • Funkcia True Adaptive Noise Cancelling a Ambient Aware
  • Buďte počuť pomocou mikrofónov s tvarovaním lúčov
  • Navrhnuté pre hranie bez námahy na cestách
  • Podpora Multi AI
  • Kompatibilita s JBL QuantumENGINE a JBL Headphones

Zvuk JBL QuantumSURROUND

Pocit, že ste vstúpili do hry vďaka zvuku JBL QuantumSURROUND* pre pohlcujúci a presný zvuk všade okolo vás.
*JBL QuantumSURROUND je k dispozícii iba na počítačoch v kombinácii so softvérom JBL QuantumENGINE. Kompatibilitu nájdete v príručke pripojenia.

Bezdrôtové pripojenie s nízkou latenciou

Vytvorte pripojenie 2,4 GHz s nízkou latenciou ku kompatibilným zariadeniam pomocou priloženého hardvérového kľúča USB-C, ktorý sa pohodlne zmestí do nabíjacieho puzdra. Slúchadlá JBL Quantum TWS sú kompatibilné so všetkými zariadeniami s podporou Bluetooth, ako sú smartfóny a tablety.

Funkcia Fast Pair a JBL Dual Source

Nikdy nezmeškajte hovor pri obrane galaxie. Po pripojení cez 2,4 GHz bezstratové bezdrôtové pripojenie ku kompatibilnému zariadeniu môžete jednoducho zdvihnúť prichádzajúci hovor cez Bluetooth a potom sa vrátiť k vášmu 2,4 GHz bezstratovému bezdrôtovému pripojeniu s funkciou JBL Dual Source.

Funkcia True Adaptive Noise Cancelling a Ambient Aware

Udržujte hlavu v hre vďaka automatickej kalibrácii JBL True Adaptive Noise Cancelling. Alebo sledujte svoje skutočné prostredie pomocou funkcie Ambient Aware.

Buďte počutý pomocou mikrofónov s tvarovaním lúčov

Či už vydávate príkazy alebo voláte priateľov na hru, váš hlas bude vždy počuť nahlas a zreteľne pomocou 6 mikrofónov s tvarovaním lúča.

Navrhnuté pre hranie bez námahy na cestách

Pustite sa do hry, kedykoľvek budete mať príležitosť, vo dne alebo v noci, v daždi alebo v slnečnom svetle, s 8-hodinovou výdržou batérie a 16 hodinami v puzdre, plus odolným, ľahkým a vodeodolným dizajnom IPX4 pre pohodlie a bezpečnosť na cestách.

Podpora Multi AI

Potrebujete pomoc v reálnom svete? Klepnutím hovorte, keď ste pripojení k mobilnému zariadeniu, a získajte pomoc od Hey Google a Alexa s podporou Multi AI.

Kompatibilita s JBL QuantumENGINE a JBL Headphones

Vychutnajte si plnú