Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu
Obrázok ku článku Jak vybrat sluchátka na běhání? Přečtěte si 8 zásadních rad

Jak vybrat sluchátka na běhání? Přečtěte si 8 zásadních rad

Běh je fenomén dnešní doby. Pro mnohé není ani tak sportem, jako spíše způsobem relaxace, při které zapomenou na starosti a dokonale si „vyčistí hlavu“. A k tomu může kromě pohybu samotného skvěle dopomoci i hudba. Jenže běh a sluchátka, to často nejde dohromady. Vypadávají z uší, nesedí, tlačí – problémů vzniká celá řada. Tomu se ale dá předejít pečlivým výběrem. A s ním se vám pokusíme pomoci prostřednictvím následujících řádků.

06.09.2016

Obrázok ku článku Poznáme víťazov EISA pre rok 2016/2017

Poznáme víťazov EISA pre rok 2016/2017

Každoročné vyhlásenie výsledkov EISA je tu znova a nás teší, že z našej ponuky Vám vieme ponúknuť víťazov. Tradične máme víťazov od výrobcov JBL, AKG či Kenwood. Cenovo tieto produkty nie sú nijako prehnané a sú dostupné pre všetkých. Však sa pozrite, čo hovorí na víťazov porota EISA a aj za ceny čo sa to predáva.

15.08.2016

Obrázok ku článku Poradíme vám, jak dobře vybrat sportovní sluchátka

Poradíme vám, jak dobře vybrat sportovní sluchátka

Oblíbená hudba dokáže (nejen) při běhu nabudit energií a proměnit i jinak nudný trénink v příjemnější zážitek. Na dlouhých nebo opakujících se trasách vám může dělat společníka kvalitní audiokniha. Ne všechna sluchátka jsou ale pro běhání vhodná. Přečtěte si osobní zkušenosti o tom, jak vybrat ta správná, která budou v uších držet a budete z nich mít radost.

12.08.2016

Obrázok ku článku Recenzia ultramaratónca: Slúchadlá JBL Reflect Mini BT

Recenzia ultramaratónca: Slúchadlá JBL Reflect Mini BT

Nedávno som na recenziu dostal hudobné slúchadla JBL Reflect Mini BT. Takýto test som ešte nerobil, takže som recenziu poňal ako výzvu a hlavne možnosť vyskúšať si na vlastnej koži možnosti súčasných moderných technológií. Tieto slúchadlá patria do vyššej triedy, čo je výrazne badať na kvalite spracovania, materiáli, ale aj dizajne. Úvodom chcem podčiarknuť, že hudba pri behu je samostatnou kategóriou, témou, ktorú pre potreby recenzie nateraz nebudem rozoberať.

11.08.2016

Obrázok ku článku Voděodolnost IPX v elektronice

Voděodolnost IPX v elektronice

Pořizujete si sluchátka na běhání nebo reproduktory k vode , do auta či na chatu? Pokud budete audiotechniku používat ve venkovním prostředí, měla by vás kromě základních technických specifikací zajímat také voděodolnost. Schopnost odolávat vodě se udává ve stupních krytí (IPX).

02.08.2016

Obrázok ku článku Športové bluetooth slúchadlá už pod 30€

Športové bluetooth slúchadlá už pod 30€

Určite mi dáte za pravdu, že pri športe nie sú moc žiadúce káble vedúce od slúchadiel k nejakému zdroju hudby. Predovšetkým väčšina na to používa telefón, ktorý okrem prehrávania hudby väčšinou monitoruje vašu pohybovú aktivitu prípadne frekvenčný tep ak máte navyše hrudný pás. Preto je niekedy lepšie zvoliť bezdrôtové slúchadlá. No väčšinou sa takéto slúchadla pohybujú v cene približne 100€. Pozrime sa na lacnejšiu alternatívu.

06.05.2016

Obrázok ku článku TEST JBL Horizon: viac než len rádiobudík

TEST JBL Horizon: viac než len rádiobudík

O tom, že sa JBL nebojí experimentovať, sme sa presvedčili už dávnejšie, keď predstavil Bluetooth reproduktor, ktorý zároveň slúži aj ako rádiobudík s LED lampou. Že zvláštna kombinácia? Podľa mňa skvelý nápad, ako sa si spríjemniť vstávanie.

27.04.2016

Obrázok ku článku JBL – Reflect Response, Reflect Mini BT & Everest 100

JBL – Reflect Response, Reflect Mini BT & Everest 100

Priznám sa bez mučenia, nie som fanúšikom klasických štupľov do ucha, ale ak obľubujete pri športe počúvať muziku a nebyť obmedzovaný, vlastne ani na výber nemáte. Dorazila ku mne trojička športových in-ear slúchadiel od JBL s označením Reflect a Everest. Po dlhšom zvažovaní, komu ich pridelím na posluch, som sa rozhodol, že ich predsa len pekne jedny po druhých preverím osobne.

30.03.2016

Obrázok ku článku Predstavenie: JBL Reflect Mini

Predstavenie: JBL Reflect Mini

JBL opäť raz myslel na športovcov a pripravil pre nich atraktívnu novinku s názvom Reflect Mini. Slúchadlá sú odolné voči potu a prichádzajú s atraktívnym dizajnom vo viacerých farebných variantoch. Svoje slúchadlá si tak môžete zakúpiť vo vašej obľúbenej farbe a doplniť tak svoj športový outfit štýlovými slúchadlami.

15.03.2016

Obrázok ku článku Recenze JBL Reflect Mini BT: bezdrátová sportovní sluchátka pro budoucí majitele iPhonu 7

Recenze JBL Reflect Mini BT: bezdrátová sportovní sluchátka pro budoucí majitele iPhonu 7

Od začiatku roka sa hovorí, že iPhone 7 príde o 3.5mm jack a ľudia budú musieť začať používať nové slúchadlá s Lightning konektorom alebo Bluetooth. Vzhľadom k cenovým rozdielom sa dá čakať, že väčšina ľudí sa vyberie cestou bezdrôtových slúchadiel, ktoré sa dajú už dnes zohnať za prijateľné ceny. Lenže, keď majú mať svoju vlastnú batériu a pritom sú tak drobné, čo od nich treba čakať? Koľko vydržia a aká je vlastne kvalita zvuku? Odpoveď na to by nám mohli dať športové slúchadlá JBL Reflect Mini BT, ktoré môžu zaujať športovcov a budúcich majiteľov iPhonu 7 už teraz.

22.02.2016

Obrázok ku článku Miniatúrne bluetooth slúchadla JBL Reflect mini BT

Miniatúrne bluetooth slúchadla JBL Reflect mini BT

Osobne sám veľmi Bluetooth slúchadlam neholdujem z jednej príčiny (vlastne dve). Nabíjam si už takmer každodenne dosť zariadení a nechcem aby pribúdali k tomu ďaľšie veci. Preto vyhľadávam produkty tak, keď už je to nutné aby vydržali na jedno nabitie čo najdlhšie. Napr. k práci používam 13" MacBook Air, ktorý vydrží približne 12 hodín. Zabezpečil som si k tomu myš Logitech MX400 ktorá na dve tužkové batérie vydrží pracovať 3/4 roka. Na cesty používam bezdrôtové Harman/Kardon BT slúchadlá, ktoré sa dajú používať aj keď batéria je vybitá a na ruke mám pripnuté hodinky TomTom Runner 2 Cardio + Music ktoré stačí nabiť raz mesiac.

10.02.2016

Obrázok ku článku Recenzia: JBL Reflect Mini a Mini BT

Recenzia: JBL Reflect Mini a Mini BT

Na tohtoročnom veľtrhu IFA v Berlíne predstavila spoločnosť JBL, ktorá takmer 70 rokov vyrába audio produkty niekoľko slúchadiel, medzi ktorými sú aj dve zo série Synchros – Reflect Mini a Reflect Mini BT. Tieto ľahké slúchadlá do uší sú určené hlavne na šport, pričom sme ich porovnali v recenzii.

02.02.2016

Obrázok ku článku Podporujeme s TomTomom slovenských atlétov

Podporujeme s TomTomom slovenských atlétov

Večer 17.12. patril v hoteli GateOne v Bratislave vyhlasovaniu atlétov roka Slovenska za účasti šéfa Európskej atletiky Svein Arne Hansena

18.12.2015

Obrázok ku článku Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015

Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015

Cez weekend sa konala každoročná výstava Audio, Video a Domáce kino aj keď z minulých rokov to môžete poznať pod HighEnd Slovakia. Aj tentoraz ste si mohli otestovať množstvo multimediálnych reproduktorov, ktoré mali najväčší úspech ale si aj vypočuť sériu reproduktorov Arena ocenené EISA. Pozornosť pútali vodeodolné reproduktory ale ešte aj množstvo vystavených slúchadiel. Tu sa tešili veľkej popularite najlepšie európske slúchadla AKG N60NC s aktívnym potlačením šumu. Ak ste to nestihli, pozrite si aspoň fotogalériu nižšie v článku.

27.10.2015

Obrázok ku článku Recenzia: JBL Horizon

Recenzia: JBL Horizon

JBL má v portfóliu zaujímavý produkt. Rádiobudík a reproduktor v jednom? Áno, to je Horizon, ktorý je zaujímavým doplnkom do domácností vďaka funkciám a dizajnu, ktorý sa veľmi dobre hodí na nočný stolík. Čo všetko prináša?

08.07.2015